Hakkımızda

Faaliyetlerine 1990 yılından bu yana devam eden YAPI-TEK İnşaat, ismiyle sektöründe teknoloji ve kaliteyi biraraya getiren bir marka olmuştur. Yaratıcılığa bağlı kalmayı…

Faaliyetlerine 1990 yılından bu yana devam eden YAPI-TEK İnşaat, ismiyle sektöründe teknoloji ve kaliteyi biraraya getiren bir marka olmuştur.

Yaratıcılığa bağlı kalmayı ve ona saygı duymayı ilke edinen YAPI-TEK İnşaat; Projeleri, hayata gerçirirken de aynı duyarlılıkla hareket etmektedir. YAPI-TEK İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde emeği geçen herkesin, projenin özüyle bütünleşmesini sağlayarak mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu oluşmasını sağlar.

Teknoloji ve tasarımın büyük uyum içinde yer aldığı YAPI-TEK İnşaat Projeleri, sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu başarı onu her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir.

Sektöründe marka haline gelen YAPI-TEK İnşaat bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek çağın gereklerini alanında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir