İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci YAPI-TEK İnşaat’ta işe alım süreci,mevcut pozisyon ihtiyaçlarını şirketin politika, hedef ve kültürüne uygun teknik ve davranışsal yeterliliklere…

İşe Alım Süreci

YAPI-TEK İnşaat’ta işe alım süreci,mevcut pozisyon ihtiyaçlarını şirketin politika, hedef ve kültürüne uygun teknik ve davranışsal yeterliliklere sahip en uygun adayı yerleştirmek olarak tanımlanabilir.

İnsan Kaynakları birim yetkilisi adaylar ile ilk görüşmeyi yetkinlik bazlı yapar,ön görüşme sonucu olumlu olan adayları ikinci görüşme için personel talebinde bulunan birim yetkilisine yönlendirir. Her iki görüşmede de olumlu sonuç alan adaya iş teklifi yapılır.

YAPI-TEK İnşaat’a iş başvuruları, posta ile, e-posta adresine, çalışanların önerileriyle ya da şahsen gelerek yapılabilir,yapılan başvurular sınıflandırılarak İnsan Kaynakları veritabanında gelecekte oluşacak ihtiyaçlara göre değerlendirilmek üzere 6 ay boyunca saklanır.

ik@yapi-tek.com.tr

Firmamızın üye olduğu kariyer sitelerinde yayınlanmakta olan güncel iş ilanlarımızı görüntülemek için ilgili site logosu üzerine tıklayınız..